MOJE KURSIKI

WITAM NA TEJ STRONIE BĘDĄ KURSIKI RÓŻNEGO RODZAJU;NA POCZĄTEK KURSIK FOTO-JAK ZROBIĆ WĘŻA (WZORY JAKI I KOLORY DOWOLNE; OKULARY  DO KOBRY UMIESZCZĘ W ODDZIELNYM MINI KURSIKU.)
  

OTO MÓJ KURSIK NA WYKONANIE CHARMANDERA POKEMONA
JEDNO OKRĄŻENIE MA 12 SZT MODUŁÓW. NA TUŁÓW POTRZEBA 7 OKRĄŻEŃ , CZYLI RZĘDÓW . MIEDZY TUŁOWIEM A GŁOWA JEST RZĄD ODWRÓCONY .
ALE OD POCZĄTKU - ZACZYNAMY OD 12 MODUŁÓW , KOLEJNE OKRĄŻENIE -12 MODUŁÓW , NA TRZECIM OKRĄŻENIU DODAJEMY DRUGI KOLOR - NAJPIERW 2 MODUŁY , PRZY KOLEJNYM OKRĄŻENIU 3 MODUŁY , W NASTĘPNYM ZNOWU 2 , KOLEJNE OKRĄŻENIE 3 MODUŁY , I OSTATNIE OKRĄŻENIE 2 MODUŁY. TERAZ OKRĄŻENIE ODWRÓCONE . ( FOTO NR. 1 )

PIERWSZE OKRĄŻENIE GŁOWY 12 MODUŁÓW I TAM GDZIE BYŁY OSTATNIE 2 MODUŁY W ŻÓŁTYM  KOLORZE MUSI NAM WYPAŚĆ RÓWNIEŻ BUZIA  - 2 CZARNE I JEDEN CZERWONY MODUŁ ( FOTO NR.1 , 2 , 3 ), NA GŁOWĘ WYSTARCZY 5 OKRĄŻEŃ - RZĘDÓW. 2 CZARNE MUSZĄ BYĆ MOCNO WCIŚNIĘTE NA POMARAŃCZOWE - MODUŁ NA MODUŁ TAK  ABY WYDAWAŁO SIĘ , ŻE TO TO SAMO OKRĄŻENIE.- NASTĘPNE OKRĄŻENIE Z CZERWONYM MODUŁEM . KOLEJNE 3 OKRĄŻENIA W JEDNYM KOLORZE .
 NA RĘCE I NOGI POTRZEBA TAKIE MODUŁY 4 SZT  ( FOTO  1, 2, 3 )


OGON TAKIE 3 SZT (FOTO 1 ,2 , 3, 4  ). OGON PIERWSZY RZĄD 2 ŻÓŁTE I 1 POMARAŃCZOWY , DRUGI  RZĄD 1  CZERWONY I 1 ŻÓŁTY , KOLEJNY RZĄD 2 ŻÓŁTE I 1 CZERWONY , NASTĘPNY RZĄD 1 ŻÓŁTY I 1 CZERWONY I NA SAMEJ GÓRZE 1 ŻÓŁTY .
CHARMANDER GOTOWY - OCZY RYSUJEMY I PRZYKLEJAMY .
  NASZEGO WĘŻA ZACZYNAMY ROBIĆ OD 8 MODUŁÓW,NASTĘPNY RZĄD 7 MODUŁÓW I TAK NA PRZEMIAN DO ODPOWIEDNIEJ DŁUGOŚCI(DŁUGOŚĆ WEDLE UZNANIA.)


NAJWYGODNIEJ JEST PODZIELIĆ SOBIE GO NA ODCINKI,ŁATWIEJ WTEDY SKLEIĆ W CAŁOŚĆ.
  OGON;ZMIEJSZAMY ILOŚĆ MODUŁÓW DO JEDNEGO:8 MODUŁÓW , 7 MODUŁÓW , 6 MODUŁÓW ,NASTĘPNY RZĄD 7 MODUŁÓW.BRZEGOWE MODUŁY MUSZĄ ZŁAPAĆ MADUŁY Z DWÓCH POPRZEDNICH RZĘDÓW.I TAK DO UZYSKANIA JEDNEGO MODUŁU.


PO UZYSKANIU ŻĄDANEJ PRZEZ NAS DŁUGOŚCI CIAŁA NASZEGO WĘŻA ZACZYNAMY ROBIĆ TAK ZWANY KOŁNIEŻ I GŁOWĘ.A WIĘC 8 MODUŁÓW ROZBUDOWUJEMY W NASTĘPNYM RZĘDIE DO DWUNASTU MODUŁÓW, NASTĘPNY RZĄD 14 MODUŁÓW,KOLEJNY RZĄD 20 MODUŁÓW,NASTĘPNY 22 MODUŁY,I ZMIEJSZAMY 20 MODUŁÓW,18, 17, 16 ,15, 14, I TAK DO 9 MODUŁÓW W RZĘDZIE.


GŁOWA;8 MODUŁÓW , 7 MODUŁÓW, 8 MODUŁÓW, 7 MODUŁÓW, 6 , 5, I TAK DO DWÓCH MODUŁÓW.KONIEC PRACY POZOSTAŁO NAM ZŁOŻYĆ WĘŻA W CAŁOŚĆ SKLEIĆ I POLAKIEROWAĆ,

JA UŻYWAM KLEJU INTROLIGATORSKIEGO ROZROBIONEGO Z ODROBINĄ WODY,PO WYSCHNIĘCIU JEST BEZBARWNY.(LAKIERUJEMY PO OBU STRONACH.) GDY KLEJ JESZCZE NIE WYSECHŁ NADAJEMY WĘŻOWI ŻĄDANY KSZTAŁT KOŃCOWY.KLEJ NAKŁADAMY DOŚĆ TWARDYM PĘDZELKIEM ABY DOTRZEĆ W WGŁĘBIENIA MODUŁÓW.PO WYSCHNIĘCIU DOKLEJAMY OCZY I JĘZYK I GOTOWE.

MAM NADZIEJĘ ŻE TAN KURSIK JEST CZYTELNY I POMOŻE W ZROBIENIU WĘŻA.
KOLEJNE KURSY W PRZYGOTOWANIU ZAPRASZAM DO PROPONOWANIA TEMATÓW KURSIKÓW.

DZIĘKUJE ZA ODWIEDZINY I ZAPRASZAM PONOWNIE.

Prześlij komentarz